Zuidwester voor Werk
 
 
 
samenwerken
is meer dan
samen
werken

Jobcoaches doen het werk

Regio Midden - Management
Hoofdkantoor Middelharnis

Naam : Cok van der Blom
Cok van der Blom
Functie : Manager
Tel. nr. : 06 - 53 41 41 57
E-mail : c.vd.blom@zuidwester.org
       
Naam : Anette Troost
Anette Troost
Functie : Office Manager
Tel. nr. : 0187 - 89 87 95 of 06 - 23 93 72 43
E-mail : zuidwestervoorwerk@zuidwester.org

Regio Midden en Noord - Jobcoaches
Naam : Gerrie Jansen
Gerrie Jansen
Functie : Jobcoach
Tel. nr. : 06 - 10 01 48 21
E-mail : g.jansen@zuidwester.org
       

Regio Zuid
Nevenvestiging Goes
Naam : Joke Verbrugge
Joke Verbrugge
Functie : Jobcoach
Tel. nr. : 0113 -60 30 56 of 06 - 51 31 70 22
E-mail : j.verbrugge@zuidwester.org
       
Naam : Tim de Visser

 
Functie : Jobcoach
Tel. nr. : 0113 - 60 30 56 of 06 - 51 59 25 71
E-mail : t.d.visser@zuidwester.org
       
 
Regio West Brabant
Naam : Herman Diepstraten
Functie : Jobcoach
Tel. nr. : 06 - 535 339 38
E-mail : h.diepstraten@zuidwester.org
 
Regio Rotterdam / Hoekse Waard
Naam : Daisy Breinburg
Functie : Jobcoach
Tel. nr. : 06 - 51 24 52 35
E-mail : d.breinburg@zuidwester.org